Owocowe sushi z prawdziwym kucharzem

piątek, 22 marzec 2019 13:06

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość - prawdziwy Pan kucharz. Dzięki profesjonalnym materiałom,przygotowywał z naszymi przedszkolakami owocowe sushi z papają, tyruskawkami, mango, ananasem, borówkami i ryżem. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, zarówno kulinarne,jak i edukacyjne. Dzieci w podziękowaniu wręczyły naszemu gościowi dyplom z podziękowaniami oraz zaśpiewały piosenkę, pt. Maszeruje wiosna. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy:)

Ogłoszenia

Najnowsze wpisy

 • 17 Kwi
  Rozstrzygnięcie
  W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty konkurs na…  
 • 17 Kwi
  Wesołego Allelu
  Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary,…  
 • 17 Kwi
  Sto lat, sto lat
  W wesołej atmosferze świętowalismy kolejne urodziny naszego…